Pierwszy raz

Dzień dobry 🙂

Miło mi Cię gościć na moim blogu i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.

Mam na imię Klara, mam 22 lata. Od sierpnia 2016 roku jestem szczęśliwą żoną Ukochanego Programisty. Jestem inżynierem fizykiem i managerem w dużej korporacji. Lubię jeździć na rowerze i na nartach, grać na pianinie oraz pisać. Jestem radosną osobą, optymistycznie nastawioną do życia.

Poruszam tu szerokie spektrum tematów, jednak motywem przewodnim jest realizacja powołania do bycia Kobietą. Mam nadzieję, że niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz znajdziesz tu coś dla siebie.

Moim powołaniem jest życie w małżeństwie, stąd też wiele tematów będzie oscylować dookoła życia we dwoje. Bardzo ważny jest także dla mnie aspekt rozwijania swojej kobiecości. Zdaję sobie sprawę, że współczesny Świat stawia przed kobietami mnóstwo wyzwań dlatego poruszam też tematy upraszczania życia i organizacji.

Jestem katoliczką i wiara zajmuje najważniejsze miejsce w moim życiu, co z pewnością ma wpływ na charakter tego miejsca.

Zależy mi na tym, aby tworzyć ciekawe miejsce dla Kobiet, które chcą dobrze przeżyć swoje życie. Każdy ma prawo do własnej opinii, jednak proszę aby zachowywać się tu zgodnie z zasadami uprzejmości i szacunku do każdego człowieka.

A teraz rozgość się, i zobacz co dla Ciebie przygotowałam 🙂