Miesięcznik Młodej Mężatki

[Detoks, urodziny i wielka lista zadań] MMM – Maj 2017

2 czerwca 2017

I cóż, nie powiem nic nowego, kiedy stwierdzę, że maj upłynął mi w mgnieniu oka 🙂

Cieszę się, ponieważ udało mi się napisać kilka postów na blogu oraz załatwić zaległe wizyty u lekarzy. Poza tym nowości u mnie nie wiele. Rutyna praca, dom i studia w weekendy sprawia, że czas leci mi naprawdę szybko. Czerwiec zapowiada się bardzo intensywnie, ponieważ mam około 30! ważnych spraw do zamknięcia i rozwiązania.

Cieszę się z pogody za oknem i z tego że nawet o poranku nie trzeba zabierać kurtki ze sobą.

Maj obfitował w bardzo wiele przyjemnych wydarzeń, takich jak np. Moje urodziny. Bardzo lubię swiętować ten dzień w gronie bliskich mi osób. Jak narazie odbyły się 3 „imprezy” i jeszcze jedna się zapowiada 😀 Pierwsze to oczywiście przyjęcie w gronie rodziny, następnie wyjazd w góry z koleżankami oraz piknik w parku z koleżankami z uczelni. Czeka mnie jeszcze jedno wyjście z tej okazji, więc świętowanie przeciąga się w czasie.

Świętowanie, świętowaniem, ale zdałam sobie sprawę jak bardzo zaniedbałam się pod względem zdrowego odżywiania. Burgery, shaki i inne fast foody a do tego słodycze i kawa staowiły zdecydowanie zbyt wiele w mojej diecie. Z tej okazji od 5 dni jestem na diecie dr Dąbrowskiej. Jest ciężko, ale daje radę, tym bardziej że razem ze mną walczy moja Mama i wzajemnie się motywujemy. Nie spodziewam się spektakularnych rezultatów, ale takie oczyszczenie było mi potrzebne i mam nadzieję że zapoczątkuje erę zdrowego odżywiania 🙂

W czerwcu, jak wspomnianałam mam mnóstwo spraw do załatwienia, jednak zależy mi na tym, aby wakacje zacząć z czystą kartą. To będą pierwsze moje „pracujące” wakacje. Urlop czeka nas dopiero końcem sierpnia, lecz mimo to myślę że uda mi się produktywnie spędzić lato w mieście.

Opowiedzcie koniecznie co dobrego działo się u Was w tym miesiącu 🙂